1 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Buraxon
Ürün Kodu: Buraxon Bor içeren gıda takviyesi Vitaminler & mineraller
525,00TL

Buraxon bor gıda takviyesi vitamin Bağışılık Sistemini Güçlendirmede Yardımcı, Gıda Takviyesi

 

 

 

Buraxon bor gıda takviyesi, bor içeren vitamin, virüslere karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı güvenilir ve yan etkisi olmayan bir içecektir. Hazırlanışı son derece kolay ve basittir. 1 Su bardağı sıcak veya ılık suya 1 paket toz dökülerek eriyinceye kadar iyice karıştırılır. Herhangi bir yan etkisi olmayan ürünü evinizde rahatça uygulayabilirsiniz. Önerilen kullanım dozu 1şase’dir, durumunuza göre sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kullanıma uygundur.

 

 

 

Bor içerikli Buraxon içerisinde , Doğala Özdeş portakal Aroması, C Vitamini , Kalsiyum, Tıbbi bor (boron) ve mineraller barındırmaktadır. Etkisini ilk kullanımdan itibaren hızla gösteren özel formül, düzenli kullanımda bağışıklığı geliştirmede yardımcı olabilir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz. 

 

(Ürünlerimizde Tıbbi Bor ve mineralleri Kullanılmaktadır.)

 

 

 

Şeker,tatlandırıcı,renklendirici içermez ,istenildiği taktirde şeker veya bal ilave edilebilir.

 

 

 

1 kutu Buraxon bor gıda takviyesi vitamin, içeriğinde 30 şase barındırmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

 

 

Bor içerikli Buraxon bor gıda takviyesi vitamin Doğada oluşan su-oksijen-hidrojenden elde edilmiş mineraller sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir ,

Buraxon vücut direncini hızlı bir şekilde arttırmak için hazırlanmıştır, İlaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz. Aşağıdaki belirttiğimiz durumlarda tedavide yardımcı olarak kullanılması tavsiye edilir.

  • Kandaki oksijen seviyesini maksimum seviyeye çıkararak bu sayede;
  • Influenza ailesi (InfluenzaA ve B, H1N1-DomuzGribi, H5N1-KuşGribi), Corona ailesi (SARS, MERS, Covid-19 vb) viralbulaşım durumunda hızla vücut direncinin arttırılmasında

 

  • Hiper Tansiyon, Diyabet, HiperLipidemi gibi kronik hastalıklar ile Bağırsak Tembelliğinde

 

  • virüs,bakteri, toksinlere , Koha ,nefes darlığı ,Prostat ,Damar tıkanıklığı , Akçiğerler ,Kireçleme , Eklem ağrıları, Varis ,Şeker , Tansiyon , Hepatit b-c , Sinüzit. Nezle grip , Aft yaraları ve tüm virüslere karşı durumlarda tedavide yardımcı olarak kullanılması tavsiye edilir.

 

 

 

 

 HACCP ve İSO 22000:2005 Standartlarında üretilmektedir.

 GMP iyi üretim uygulamaları sistemi ile üretilmiştir.

isina ilaç

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!